KONST / Litografier / Litografi 8011208
nr 801 1208
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), HC 14/20, signerad, bladets mått: 50x70
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:31:42
8/1 17:33:56
14/1 10:16:10
150 kr